Ülistusgrupp

Ülistusgrupp koosneb (enamjaolt) noortest, kes koos muusika ja lauluga juhivad ülistust koguduses. See on tegutsenud umbes 2001. aastast. U. 2002. aastal käis ülistusgrupp Hollandis konverentsil ja tõi sealt ülistusse palju uuendusi kaasa (nt lipud ja tantsimine, elavamalt ülistamine, uued laulud). Tänaseks on peaaegu kõik liikmed vahetunud võrreldes algse grupiga. Hetkel käib meid regulaarselt koos 11, lisaks veel mõned, kes vahel kaasa teevad.

Esimese ülistusgrupiga sai vahel ja väljas/teistes kogudustes teenimas käidud. Uus grupp alustas suhteliselt algusest peale ja seetõttu pole ka eriti väljasõite olnud. Kuid me areneme üha rohkem ja varsti ehk oleme ka valmis välja teenima minema. Mõned korrad oleme Tamsalu koguduses käinud ka oma uue grupiga. Korra käinud EEKBKL suvefestivalil mängimas. Paar korda oleme ka Tapa Gümnaasiumis 9. klasside lõpuaktusel mänginud.

Oleme korraldanud mõned ülistuslaagrid, kus oleme tegelenud enda arendamisega. Kutsunud väljast kedagi meid õpetama ja nõu andma (nt eelmine üg juht Madis Kivisild, kes nüüd Oleviste koguduses teenib).

Liikmed:
Külvi Kivisild – klaver, vaimne juht
Liisa Kütt – vokaal, ülistusjuht
Maarja Kivisild – vokaal
Rutt Kivisild – vokaal
Johanna Vooglaid – vokaal
Kristi Vooglaid – vokaal
Mihkel Kivisild – elektriline kitarr, akustiline kitarr, djembe
Aleksandr Kravtšuk – elektriline kitarr, akustiline kitarr
Andreas Õun – basskitarr
Pärja Õun – viiul
Risto Kütt- trummid

Get a better hosting deal with a hostgator coupon or play poker on party poker
© TEUK 2009-2014 - Ülistusgrupp.
Joomla Templates by Wordpress themes free